Gewijzigd trainingschema

Opnieuw heeft de VTZ het trainingsschema gewijzigd. Zie hieronder het nieuwste schema!

willen alle trainers en trainster zich hier aan houden!!

Velden- en kleedkamerindeling 2018-2019
Maandag:   Donderdag:  
Team: Tijd: Veld:  KK: Team: Tijd: Veld:  KK:
JO11-1 18:15 – 19:30 uur 3A 1 JO13-1 18:15 – 19:30 uur 1A 1
JO11-2 18:15 – 19:30 uur 3A 1 JO13-2 18:15 – 19:30 uur 1A 4
JO11-4 18:15 – 19:30 uur 3B 4 JO15-1 18:15 – 19:30 uur 1B 2
MO11-1 18:15 – 19:30 uur Mini 7 JO15-2 18:15 – 19:30 uur 3B 3
MO15-1 18:15 – 19:30 uur 2B 6 JO15-3 18:15 – 19:30 uur 3A 5
JO17-2 18:15 – 19:30 uur 1B 2 G1 18:30 – 19:30 uur Mini 8
JO17-3 18:15 – 19:30 uur 1B 5 Keepers jeugd 18:15 – 19:30 uur 3A 7
Keepers jeugd 18:15 – 19:30 uur 1A 5 Dames 1 19:45 – 21:15 uur 1A 6
JO17-1 19:45 – 21:15 uur 1A 1 Heren 2 19:45 – 21:15 uur 1B 2
MO19-1 19:45 – 21:15 uur Mini 6 Heren 3 19:45 – 21:15 uur 3A 4
JO19-1 19:45 – 21:15 uur 3A 5 Survival heren vanaf 20:00 uur n.v.t. 3
JO19-2 19:45 – 21:15 uur 1B 4 Survival dames vanaf 20:00 uur n.v.t. 7
Survival heren vanaf 20:00 uur n.v.t. 3
Survival dames vanaf 20:00 uur n.v.t. 7
Dinsdag:   Vrijdag:  
Team: Tijd: Veld:  KK: Team: Tijd: Veld:  KK:
JO8-1 en JO8-2 18:15 – 19:30 uur 2A 7 JO8-1 en JO8-2 18:15 – 19:30 uur 1B 7
JO9-1 en JO9-2 18:15 – 19:30 uur 2B 8 JO9-1 en JO9-2 18:15 – 19:30 uur 1A 8
JO11-3 18:15 – 19:30 uur 3B 4 JO11-3 18:15 – 19:30 uur 3A 3
JO13-1 18:15 – 19:30 uur 3A 1 JO13-2 18:15 – 19:30 uur Mini 4
JO13-2 18:15 – 19:30 uur 3B 4 JO13-3 18:15 – 19:30 uur 3B 3
JO15-1 18:15 – 19:30 uur 1B 2 Heren 1 19:45 – 21:15 uur 1B 1
JO15-2 18:15 – 19:30 uur 1A 3 35+ en Heren 4 19:45 – 21:15 uur 1A /Mini (i.o.m. 45+) 4
JO15-3 19:00 – 20:00 uur Mini 5 45+ 19:45 – 21:15 uur 1A/Mini (i.o.m. 35+ en Heren 4) 5
Dames 1 19:45 – 21:15 uur 3B 6 Survival heren vanaf 20:00 uur n.v.t. 3
Heren 1 19:45 – 21:15 uur 1B 1 Survival dames vanaf 20:00 uur n.v.t. 7
Heren 2 19:45 – 21:15 uur 1A 2
Heren 3 19:45 – 21:15 uur Mini 4
Keepers senioren 19:45 – 21:15 uur 3A 5
Survival heren vanaf 20: 00 uur n.v.t. 3
Survival dames vanaf 20: 00 uur n.v.t. 7
Woensdag:   Zaterdag:  
Team: Tijd: Veld:  KK: Team: Tijd: Veld:  KK:
JO7-1 en JO7-2 18:15 – 19:30 uur 2A 8 Mini-Pups 11:00 – 12:00 uur Mini 8
JO11-1 18:15 – 19:30 uur 1A 1
JO11-2 18:15 – 19:30 uur 1A 1
JO11-4 18:15 – 19:30 uur 1B 4
MO11-1 18:15 – 19:30 uur 2B 7
JO13-3 18:15 – 19:30 uur 3A 3
MO15-1 18:15 – 19:30 uur Mini 6
JO17-2 18:15 – 19:30 uur 3B 2
JO17-3 19:45 – 21:15 uur 3B 2
Keepers jeugd 18:15 – 19:30 uur 3A 5
JO17-1 19:45 – 21:15 uur 3A 1
MO19-1 19:45 – 21:15 uur 2A 7
JO19-1 19:45 – 21:15 uur 1A 5
JO19-2 19:45 – 21:15 uur Mini 4
M25+ 19:45 – 21:15 uur 3B 6
Heren 5/6 19:45 – 21:15 uur 1B 8
Survival heren vanaf 20:00 uur n.v.t. 3
Survival dames vanaf 20:00 uur n.v.t. 7