Veld- en Kleedkamerindeling 2017-2018

Maandag:      
Team: Tijd: Veld: KK:
JO11-1 18:15 – 19:30 uur 3A 1
JO11-2G 18:15 – 19:30 uur 3A 4
JO11-3 18:15 – 19:30 uur 3B 4
JO11-4 18:15 – 19.30 uur 3B 5
JO11-5 18:15 – 19:30 uur 3B of 2B 5
MO11-1 18:15 – 19:30 uur Mini 8
JO13-3 18:15 – 19:30 uur 1A 3
JO15-2 18:15 – 19:30 uur 1B 6
MO15-1 18:15 – 19:30 uur 2A 7
JO17-1 19:45 – 21:15 uur 1A 1
JO17-2 19:45 – 21:15 uur 1B/Mini (om en om met MO17-1) 2
MO17-1 19:45 – 21:15 uur 1B/Mini (om en om met JO17-2) 8
JO19-1 19:45 – 21:15 uur 3A 5
JO19-2 19:45 – 21:15 uur 3B 6
Survival heren vanaf 20:00 uur n.v.t. 3
Survival dames vanaf 20:00 uur n.v.t. 7
 .
Dinsdag:      
Team: Tijd: Veld: KK:
JO7-1 18:15 – 19:30 uur 2B 4
JO7-2 18:15 – 19:30 uur 2B 4
JO7-3 18:15 – 19:30 uur 2B 5
JO8-1G 18:15 – 19:30 uur 2A 5
JO9-2G 18:15 – 19:30 uur 2A 6
JO9-3 18:15 – 19:30 uur 2A 6
JO13-1 18:15 – 19:30 uur Mini 1
JO13-2G 18:15 – 19:30 uur 3A 8  *
JO15-1 18:15 – 19:30 uur 1A 3
JO15-3 18:15 – 19:30 uur 3B 7
JO15-4 18:15 – 19:30 uur 1B 2
Keepers Junioren 18:00 – 19:30 uur Keepershoek 7
Dames 1 20:00 – 21:30 uur 3B 8  *
Heren 1 19:45 – 21:15 uur 1B 1
Heren 2 19:45 – 21:15 uur 3A 2
Heren 3 19:45 – 21:15 uur 1A 4
Survival heren vanaf 20:00 uur n.v.t. 3
Survival dames vanaf 20:00 uur n.v.t. 7
 .
Woensdag:
Team: Tijd: Veld: KK:
JO9-1 18:15 – 19:30 uur 3A 2
JO11-1 18:15 – 19:30 uur 1A 1
JO11-2G 18:15 – 19:30 uur 1A 4
JO11-3 18:15 – 19:30 uur 1B 4
JO11-4 18:15 – 19:30 uur 1B 5
JO11-5 18:15 – 19:30 uur 1B 5
MO11-1 18:15 – 19:30 uur 2A 8
JO13-3 18:15 – 19:30 uur 3B 3
MO15-1 18:15 – 19:30 uur Mini 7
JO17-1 19:45 – 21:15 uur 3A 1
JO17-2 19:45 – 21:15 uur 3B 2
MO17-1 19:45 – 21:15 uur 2A 8
JO19-1 19:45 – 21:15 uur 1A 5
JO19-2 19:45 – 21:15 uur Mini 6
Heren 5e/6e 19:45 – 21:15 uur 1B 4
Survival heren vanaf 20:00 uur n.v.t. 3
Survival dames vanaf 20:00 uur n.v.t. 7
 .
Donderdag:
Team: Tijd: Veld: KK:
JO13-1 18:15 – 19:30 uur 2B 1
JO13-2G 18:15 – 19:30 uur Mini 4
JO15-1 18:15 – 19:30 uur 3A 3
JO15-2 18:15 – 19:30 uur 3B 6
JO15-3 18:15 – 19:30 uur 1B 7
JO15-4 18:15 – 19:30 uur 2A 2
G1/G2 18:30 – 19:30 uur 1A 3
Dames 1 19:45 – 21:15 uur Mini of 3A        ** 8
Heren 1 19:45 – 21:15 uur 1B                      ** 1
Heren 2 19:45 – 21:15 uur 1A 2
Heren 3 19:45 – 21:15 uur 3B 4
Keepers Senioren 19:30 – 21:00 uur 2A 5
Survival heren vanaf 20:00 uur n.v.t. 3
Survival dames vanaf 20:00 uur n.v.t. 7
 .
Vrijdag:
Team: Tijd: Veld: KK:
JO7-1 18:15 – 19:30 uur Mini 4
JO7-2 18:15 – 19:30 uur Mini 4
JO7-3 18:15 – 19:30 uur Mini 5
JO8-1G 18:15 – 19:30 uur 1B 5
JO9-1 18:15 – 19:30 uur 1B 2
JO9-2G 18:15 – 19:30 uur 1A 6
JO9-3 18:15 – 19:30 uur 1A 6
Keepers Pupillen 18:00 – 19:30 uur Keepershoek 7
Heren 35+ en Heren 4 19:45 – 21:15 uur 1A + 1B/Mini (i.o.m. 45+) 1+2
Heren 45+ 19:45 – 21:15 uur 1B/Mini (i.o.m. 35+ en Heren 4) 8
Survival heren vanaf 20:00 uur n.v.t. 3
Survival dames vanaf 20:00 uur n.v.t. 7
 .
Zaterdag:
Team: Tijd: Veld: KK:
Jeugd G1 12:00 – 13:00 uur Mini 7
Mini-Pups 11:00 – 12:00 uur Mini 7

 

*  JO13 zit op dinsdag in de dameskleedkamer. Deze kleedkamer moet om 19.45 uur leeg zijn.

** Af en toe zal Heren 1 op donderdag op gras trainen. Dat zal dan zijn op veld 3A.  Dames 1 kan dan gebruik maken van veld 1B.

Meisjes uit gemengde teams kunnen zich omkleden en douchen in kleedkamer 8, behalve op dinsdagavond. In overleg met de trainer moet er dan ter plekke een oplossing worden bedacht: 15 min. wachten tot de jongens van JO13-2 klaar zijn in kleedkamer 8 of thuis douchen of douchen op de tennisbaan.

 

versie: 7 september 2017